• Свеж
Епл Силиконски случај за iPhone - Камелија

Епл Силиконски случај за iPhone - Камелија

DEN 799.84

Од стока
Во магацинот

Дизајнирано со i Phone 7 на ум, формата на силиконскиот случај се вклопува во копчињата за јачина на звук, копчето за спиење/будење и криви на вашиот уред без да додадете рефус. Мека обвивка за микрофибер однатре помага да се заштити вашиот i Phone. И однадвор, свилениот, мек допир на силиконскиот надворешен се чувствува одлично во вашата рака. Силиконскиот случај i Phone 7 е идеален начин да ја заштитите вашата инвестиција во вашиот електронски уред и да ви помогнеме да го продолжите животот на вашиот телефон. Силиконски случај на i Phone 7 : Поставка за микрофибер. Се вклопува во копчињата и кривините на вашиот уред. Case Apple i Phone 7 не додава рефус. Свилен, мек допир финиш. Достапно во црна, какао, полноќно сино, океански сина, розова песок, црвена, морска сина боја, камен, камелија, азур и бело.

Детални спецификации

Додатоци на производи