• Свеж
Бебе девојче срце печати еден костим за капење

Бебе девојче срце печати еден костим за капење

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Шарено печатење на срцето на Америка со, деколте за рафли и крцкави ленти, додајте стил и удобност на ова ултра-сладок костим за капење со едно парче. 84% полиестер, 16% спандекс. Увезени. 1 парче руфли срца печати костум со поддршка од стил на крстарење.

Детални спецификации

Додатоци на производи