• Свеж
Топлинска екипа на мажите со долг ракав

Топлинска екипа на мажите со долг ракав

DEN 408.64

Од стока
Во магацинот

Термичката екипа на избледената слава на машката екипа е совршена за оние кул пролетни и есенски денови кога краткиот ракав не е доволно топла и јакната е премногу затрупа. Изработено е од мека вафли плетена термичка ткаенина што ќе ве одржува пријатно без да се чувствувате гломазна или рестриктивна. Деколтето со ребра на екипажот создава чиста и класична силуета, додека долгите ракави имаат манжетни со ребра за дополнително задржување на топлина. Оваа термичка кошула е достапна во разновидни бои за да ја надополни вашата обична гардероба за ладно време. Фрли го над омилените фармерки и неколку чизми за лесна и удобна облека. Термички екипа на машка слава на слава слава : 60% памук, 40% полиестер. Маица . Термичка измислица на вафли. Долги ракави со манжетни со ребра. Деколте на екипажот со ребра. Редовно вклопување. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, да се отстрани навремено, ниско железо доколку е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи