• Свеж
Фармерки на Софија од Софија Вергара породилно роза криви глужд целосен бенд Скини Ча Ча Хеанс фармерки

Фармерки на Софија од Софија Вергара породилно роза криви глужд целосен бенд Скини Ча Ча Хеанс фармерки

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Изгледајте кул, бидете удобни во породилните фармерки Роза со супер-мек тексас од тексас од фармерки софија. Слаби силуета се комбинира со искинати полите е тренд-десно, а целиот бенд на стомакот помага да се понуди поддршка и покриеност пред и откако ќе пристигне бебето. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Luce frecca y sigue sintiéndote cómoda con los jeans de maternidad rosa de sofia фармерки. Elaborados en una mezclilla supersuave y con un corte ajustado que combina con el moderno ruedo deshilachado. Además, La Faja Para Vientre Con Cobertura Completa Brinda Soporte y Cobertura Antes y después de que nazca tu bebé. Ексклузивен en. Материјал : 66% памук/28% рециклиран полиестер/4% други влакна/2% спандекс/66% алгодон; 28% полиестер Реколадо; 4% otra fibra; 2% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : Skinny Fit/Talle Ajustado. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27 ”inseam/tiro alto; 27 ”de Enterepierna. Затворање : Стил на влечење /Estilo Fácil de Poner. Ockебови : 4 џебови имаат најважни работи/cuatro bolsillos para lo e Sencial. Карактеристики : целосен опсег за удобност и поддршка; Ча-Ча Хем/Фаја Комплетен пара Комидад и Сопорт; Рудос Типо Ча-Ча. Зошто ќе го сакате тоа : кул стил на тексас без да ја жртвувате вашата утеха - да, ве молам! . Комплетен бенд на женски породили, слаби фармерки од фармерки на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи