• Свеж
Компатибилна замена на кертриџот за LC

Компатибилна замена на кертриџот за LC

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Зачувајте и отпечатете уште повеќе кога купувате со LD производи! Оваа понуда вклучува (1) lc3011m магента кертриџ; Ја заменува серијалот за кертриџ LC3011. Зошто да платите двојно повеќе за скапото име на брендот кога нашите компатибилни материјали за печатач се поддржани со 100% задоволство и гаранција за живот? Овој кертриџ е загарантиран да работи во MFC J491 DW, MFC J497 DW, MFC J690 DW и MFC J895 DW печатачи. Забележете, пакувањето на мало може да варира и оваа кертриџ ќе работи само со печатари купени во САД и Канада. Употребата на компатибилни касети за замена и материјали не ја поништува гаранцијата за печатачот. Ние сме ексклузивен препродавач на LD производи бренд на високо квалитетни материјали за печатење. За употреба во MFC-J491 DW, MFC-J497 DW, MFC-J690 DW & MFC-J895 DW. 100% задоволство и гаранција за живот. Употребата на касети и материјали за замена на задниот дел не ја поништува гаранцијата за печатачот.

Детални спецификации

Додатоци на производи