• Свеж
Мармонт Хил Канут 2е Траваил од Мари-Еве Фаранд Сликарство на печатење на завиткано платно

Мармонт Хил Канут 2е Траваил од Мари-Еве Фаранд Сликарство на печатење на завиткано платно

DEN 102.08

Од стока
Во магацинот

Печатење на ликовни уметности од платното од Мармонт Хил Колекционерско работење од Мари-Еве Фарандпрофесија, рачно испружена Мармонт Хил „Канут 2Е трага“ од Мари-Еве Сликарство на печатење на завиткано платно : ликовно платно печатење од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Уметнички дела од Мари-Еве Фаранд. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Детални спецификации

Додатоци на производи