• Свеж
Lee® Women'sенски плус легендарен пламен Jeanан

Lee® Women'sенски плус легендарен пламен Jeanан

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Барате фармерки со талент за драматичните? Не гледајте подалеку од овие 70 -тина инспирирани женски легендарни фармерки од Флејл од Ли. Дизајнирано со разгорена нога за да ја започне секоја облека, легендарните детали на Ли и само доволно истегнете ги кривите ќе ги сакаат, овие фармерки беа направени за да се бараат “и„ Чув “. Среден пораст. Тенок вклоп. Отворено отворање на нозете. 5 џебови. Легендарно детали за логото на логото, копче за лого, џебови од задната лопата, зашилување на кривата на задните џебови, x tack на задните џебови, плетениот џеб плетен ли етикета, ли логото на логото, кожената лепенка со логото на „Twitch“ Ли. 33 "Основен инсејм. 99% памук, 1% Спандекс. Стил #112344147.

Детални спецификации

Додатоци на производи