• Свеж
Бирмингем Англија Skyline II Canvas Art by Michael Tompsett

Бирмингем Англија Skyline II Canvas Art by Michael Tompsett

DEN 1530.08

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се претставиме без обележја што може да се претстави во различни големини 30 "x 47". Бирмингем Англија Skyline II галерија, обвиткано платно уметност. Мајкл Томпсет. Тема : Градски пејзаж. Стил : современ. Формат : хоризонтална. Печати медиум : Гикле. Подготвени да висат. Целосно собрани. Се одликува со разнобојно небо на Бирмингем, Англија.

Детални спецификации

Додатоци на производи