• Свеж
Litehouse италијански облекување и маринада, Флорида. Оз

Litehouse италијански облекување и маринада, Флорида. Оз

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Додадете задебелен вкус на вашите омилени јадења со нашата италијанска облекување и маринада Litehouse, кој е полн со вкусни зачини, додавајќи освежувачка завршница во вашата омилена салата. Користете маринада или фрлете со тестенини за ново искуство со вкус што ќе го сакате. Ова италијанско облекување е направено со одличен вкус без вештачки бои, вкусови или конзерванси. Одлично е да се користи како натопување за закуска по училиште или облекување што може да ужива целото семејство. Од нашите скромни почетоци на бреговите на езерото Пенд Орејл во надеж, Ајдахо, Лајтхаус прерасна во 100% водач во сопственост на вработените во ладилни преливи за салата, сирење, натопи, сосови и замрзнати билки. Затоа, поминете натопи, споделете малку loveубов и раширете малку добрина со секој оброк! Уживајте во едно шише италијанско облекување и маринада на Litehouse. Исполнет со класичен италијански вкус од нашиот оригинален рецепт Litehouse. Вкусно, облекување без глутен или облекување салата. Сигурно ќе биде хит со целото семејство!. Litehouse има едноставни решенија за да испорача голем вкус на кој било рецепт.

Детални спецификации

Додатоци на производи