• Свеж
Вистински и ко

Вистински и ко

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Вистинскиот градник на вратот на сите жени, нуди мазна, вториот кожа, што останува на место без разлика како се движите. Направено од лесен микрофибер со совршена количина на истегнување, овој градник за влечење има балет инспириран од вратот и грбот, како и широки ленти за дополнителна удобност. Wirefree, и лесно обложена со отстранливи влошки, дизајниран е за удобност, цел ден и секој ден .. Точно & ко : Ние правиме градници кои се чувствуваат добро. Широки ленти за удобност и поддршка. Изработен во мек микрофибер за мазен стил на пуловер. Без жица со отстранливи влошки.

Детални спецификации

Додатоци на производи