• Свеж
ДОГОВОРНИ ДОЛГОВНИ ДЕЛОВИ НА ДЕВОЈКИОТ ДЕВОЈКИ ДОГОВОР, големини 4- & Плус

ДОГОВОРНИ ДОЛГОВНИ ДЕЛОВИ НА ДЕВОЈКИОТ ДЕВОЈКИ ДОГОВОР, големини 4- & Плус

DEN 288.00

Од стока
Во магацинот

Додадете нов фаворит во нејзината колекција со худи со долги ракави на Wonder Nation! Пространа е вклопена со паднати раменици обезбедува долготрајна удобност во текот на денот, со мека ткаенина на мека руно пријателска со кожа за дополнителна здружение. Дизајнирана во разноврсна цврста форма за да може да има пар со кој било од нејзините омилени! Материјал : 74% памук/26% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : прицврстен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : џеб од торбичка однапред. Карактеристики : Нарачани со супер меко руно. Долга ракав пулвер качулка за девојчиња од чудо нација.

Детални спецификации

Додатоци на производи