• Свеж
Персонализирана кошула со долги ракави на момчињата со персонализирано суштество

Персонализирана кошула со долги ракави на момчињата со персонализирано суштество

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Сега можете да помогнете да ја зачувате планетата со моќ на суштество во сопствената дива Кратс со долги ракави! Оваа црвена кошула може да се прилагоди со име, долга до девет карактери и е одлична за забава на отворено за време на поладните месеци. Персонализирана кошула со црвена долга ракава со диви Кратс Авантуристички момчиња : Додадете кое било име, до 9 карактери. Долги ракави. Направено од 100 проценти памук.

Детални спецификации

Додатоци на производи