• Свеж
Sweenенско ниво на екипажот на Reebok, со ткаен џеб со патент со рака

Sweenенско ниво на екипажот на Reebok, со ткаен џеб со патент со рака

DEN 606.08

Од стока
Во магацинот

Sweetенско ниво на екипажот на Reebok, со ткаен џеб со патент, е вашата нова зимска суштинска! Овој екипаж е совршен врв за да се фрли дали излегувате или да останете внатре. Направено од мек памук мешавина од француски Тери материјал, ова ќе биде сигурно да ве задржи топло во тие студени денови. Екипажот, исто така, има удобен страничен џеб за патент на раката за да можете да чувате најважни работи во движење! Машинско миење ладно. Tumble Dry LOW . Направено од 62% памук, 38% полиестер. Џеб на патент. Брендирана графичка. Француски Тери.

Детални спецификации

Додатоци на производи