• Свеж
Висконсин Платвил лента со акрилен правоаголник

Висконсин Платвил лента со акрилен правоаголник

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Тимски специфични дизајнирани да ја покажат вашата посветеност. Потребно ви е нешто посебно за да ја означите вашата долгогодишна посветеност на тимот, затоа чувајте ги клучевите на овој прстен за клучеви и секогаш ќе имате дел од вашиот случајен близок! Овој прстен за премиум клуч е популарен, лесен и лесно може да се додаде во ранци и торби за теретани. NCAA Висконсин Платвил лента со акрилен правоаголник. Официјално лиценциран со лига и тим. Премиум акрилно прицврстување.

Детални спецификации

Додатоци на производи