• Свеж
144CT клипови за врзивно средство

144CT клипови за врзивно средство

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Овие клипови за врзивно средство за документи Casemate доаѓаат во контејнер со 144 точки. Тие мерат по 19мм и се при рака во канцеларијата и училницата. Овие клипови со обоени врзива се во разновидни нијанси за лесна организација. Тие исто така можат да се користат за занаетчиски и декор проекти. Пет различни бои на клип доаѓаат во сетот : розова, портокалова, зелена, сина и виолетова. Клипови за врзивни врски од 19мм, клипови од 144 : врзивни клипови се прекрасни за организирање документи за дома, училиште или канцеларија. Врзивните клипови се исто така идеални за домашни украси и занаетчиски проекти. 144-броеви. Клиповите за документи мерат по 19мм. Избрани бои : розова, портокалова, зелена, сина и виолетова.

Детални спецификации

Додатоци на производи