• Свеж
Sumn Industries розова цветна круна монохроматска жирафа облечена во очила 20, дизајн од Аналиса Латела

Sumn Industries розова цветна круна монохроматска жирафа облечена во очила 20, дизајн од Аналиса Латела

DEN 9847.36

Од стока
Во магацинот

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : жирафа; Цицач; Животно; Животински свет; Очила, цвеќиња,. Дизајн од Аналиса Латела.

Детални спецификации

Додатоци на производи