• Свеж
Коњи на изгрејсонце 2 Рамка за печатење на сликарство

Коњи на изгрејсонце 2 Рамка за печатење на сликарство

DEN 768.00

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : -Ирити подготвени да висат. -Пококува сертификат за автентичност. -Рарт од Мелани Снохит. -ИВОДЕН КВАЛИТЕТ НА Квалитет Неиздржана рамка. -Професионално врамени и монтирани. Предмет : -илдлиран. Пол : -нетрална. Боја : -Маликолор. Временски период : -образно. Уметник : -Мелани Снохит. Тип на производ : -ПИНТ. Регион : -Нарет Америка. Примарен уметнички материјал : -Папар. MAAX7670 Големина (12 "H x 18" W x 1,5 "D) : мали 18" -24 ". Големина (16" H x 24 "W x 1.5" D) : Мал 18 "-24". Големина (20 "H x 30" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (24" H x 36 "W x 1.5" D) : Голем 33 "-40". Димензии Големина 12 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 12". Севкупна ширина - страна на страна : 18 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 16 "H x 24" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 16". Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 20 "H x 30" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 20". Севкупна ширина - страна на страна : 30 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 7 фунти. Големина 24 "H x 36" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 36 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 8 фунти.

Детални спецификации

Додатоци на производи