• Свеж
Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

Страна за нова ставка - Инфо модул ZEEKIT, вторник, 07 декември, 8:45:17: PM

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Материјал : 94% памук/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Тенок. Затворање : Повлечете стајлинг со еластична лента за половината за удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност; сите печатени или цврсти бои. Докажано дете цврсто : мека ткаенина од памук-мешавина е тешка и строга и дизајнирана да биде отпорна на отпорни на деца . Кид тешки хеланки за девојчиња од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи