• Свеж
Скриена долина Оригинален ранч без маснотии облекување и полнење, без глутен - шише со мл

Скриена долина Оригинален ранч без маснотии облекување и полнење, без глутен - шише со мл

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Изматете брза, лесна вечера со оригиналната облекување на маснотии со скриена долина. Нашето оригинално облекување на ранчот го прави едноставно да ја добиете вашата дневна доза зеленчук. Новиот капак на капакот на капачето е лесен за отворање и затворање додека испорачува поконтролирано истурање за помалку хаос. За лесен оброк, фрлете со мешани зеленили, сецкани домати и пилешко. Или измешајте со тестенини или компири за да направите вкусни странични јадења. Скриената долина Ранч, исто така, прави вкусен додаток на сендвичи, обвивки и хамбургери, или како ранч на ранчот без маснотии со сад за зеленчук, чипови или ленти за пилешко. Ова облекување на ранчот без глутен е разноврсен колку што е вкусно. Облекување без маснотии : Додадете облекување на ранчот без маснотии во повеќе од само салати - додадете го во пилешко или тестенини како вкусен преполн за лесен вкусен оброк; пакетот може да варира. Бесплатно глутен : Совршен за училишни ручеци или BBQ на задниот двор Овој облекување салата без глутен има вкус на оригинален ранч со 0 грама маснотии или холестерол по порција. Облечување со салата : Ова облекување без маснотии е направено со истиот вкусен вкус како оригиналниот ранч што е одлично како салата со врвот или зеленчук. Кодимент : Користете како пипер на сендвичи и обвивки за хамбургери за да го освежите вашиот оброк првичен или недела на недела или како натопување со чипс пица и пилешки ленти. Вечерата е лесно : Додадете моментален вкус на вашата омилена салата, оброк или странично јадење со допир на кремаста скриена долина оригинална ранч без маснотии облекување салата.

Детални спецификации

Додатоци на производи