• Свеж
ГЕРБЕРСКИ ДОДЕЛЕН Краток ракав Графичка маица и кратка, сет на облека

ГЕРБЕРСКИ ДОДЕЛЕН Краток ракав Графичка маица и кратка, сет на облека

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Овој сет на маица и шорцеви од 2 парчиња момчиња и шорцеви е симпатична и случајна! Оваа кратка ракав за момчиња на мали деца е направена од мека памучна маичка. Оваа ткаенина е дише и совршена за носење кога времето е топло. Памук Jerseyерси е совршена ткаенина за нежната кожа на бебето. Удобните плетени шорцеви се изработени од памучен француски Тери. Кошулата со мета има убав преден џеб, а шорцевите имаат нежна еластична лента за удобност. Повлечете ја кошулата на момчињата на мали деца над главата со леснотија. Шорцевите се повлекуваат нагоре и надолу со леснотија, како и за да ги задржат промените што е можно поедноставни. Меките материјали што ја сочинуваат оваа облека се совршени за игра бидејќи дозволуваат бесплатно и удобно движење. Охрабрете го за забавна и креативна игра во затворено и на отворено облекувајќи го во толку удобна облека за момчиња за деца. Сигурно е да му донесеме целодневна утеха без разлика каде е или што прави. И двете предмети за облека за момчиња за деца се машини што се перат, како и машината што може да се суши. Оваа лесна за чиста, лесна за промена на облеката прави одличен подарок за секое младо момче што го познавате и го сакате! Донесете го на следниот туш за бебиња на кој присуствувате како внимателен, практичен подарок. Родителите сигурно ќе ја ценат оваа прекрасна облека. Сигурно е да биде голем хит во домаќинството! Гербер обезбедува висококвалитетни производи кои се лесни и удобни за родителите, како и симпатични и удобни за бебето. Гербер обезбедува безбедни производи на кои родителите можат да им веруваат. Вклучува една кратка ракав и еден пар шорцеви. Кошула : 100% памучен дрес / 100% памучен француски Тери. НБ - 5Т. Лесно вклучено и исклучено. Доверлив квалитет на Гербер, удобност и стил со голема вредност. увезени. Машинско миење / сушење суво.

Детални спецификации

Додатоци на производи