• Свеж
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 640.00

Од стока
Во магацинот

Завршете го секој ансамбл со „Merlia Boot“ од Brinley Co. Овој чиз на коленото ќе додаде малку талент на кој било изглед со деталите за патент и бадем-пети. Поддршка од 4 мм Тру удобна пена ™ homsole, мека веганска кожа и широко-телевизирање го завршуваат стилот. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 15 инчи. Обем на теле : 14 1/2 инчи. Врвен обем : 15 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи