• Свеж
Флав-коска путер од кикирики

Флав-коска путер од кикирики

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Hyper Pet Flav-A-Bone е ултра трајна и трајна ароматизирана коска за многу џвакање. Материјалот нема да се распадне или да се раздели и не содржи токсични материјали или адитиви. Коската го задоволува природниот инстинкт за џвакање на кучињата. Овие ултра трајни и најлонски џвакани коски со вкус на путер од кикирики сигурно ќе ве одржат миленичиња среќно окупирани. Вкусот на путер од кикирики е вграден низ целата коска за крајно задоволство од џвакање. Тие не содржат токсични материјали или адитиви, така што тие се безбедни за вашата сакана. Овие коски за џвакање нема да се раскинат или да се разделат, за да можете да се чувствувате сигурни во тоа што ќе ги дадете како играчка. Тие ќе ги задоволат природните инстинкти за џвакање на вашето кученце и можат да ги спречат да џвакаат други работи што не сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи