• Свеж
Завршувањето на капачето за завршување на капачето на Балтимор Ориолес од омилената вентилатор

Завршувањето на капачето за завршување на капачето на Балтимор Ориолес од омилената вентилатор

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Подгответе се за следниот натпревар со вашата официјално лиценцирана, MLB Baltimore Orioles Прилагодливо капаче/капаче од омилениот вентилатор Оваа дво-тонска капа има подигната графичка везови Ориолес на круната и рамен везен тимски збор за визир. Направено со издржлива ткаенина Tactel и PK Mesh, и прилагодлива лента за велкро, ќе се согласите дека вашиот тимски дух никогаш не изгледаше толку добро! Една големина одговара на повеќето на возраст од пет и повеќе години. • Омилен вентилатор - МЛБ прилагодлива капа/капа - Балтимор Ориолес, Стил : Завршување, боја : Црна, Големина : ОСФ. • Капа за прилагодување со два тони. • Подигната графичка екипа на везови на круната. • Рамен тим за вез на вез на визир. • Затворање на каишот Велкро. • ТАКТЕЛ И ПК -ткаенина. • Структурирана форма на МВП. • Една големина одговара на повеќето возраст од 5 и повеќе години.

Детални спецификации

Додатоци на производи