• Свеж
Активна мода на Авиа Активна мода

Активна мода на Авиа Активна мода

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Останете во трчање во овие женски шорцеви во Авиа. Вградениот краток преглед е додаден за вашата удобност и погодност додека џебовите ги ставаат сите ваши работи. Прилагодете по потреба со еластизираниот кабел за влечење на половината и кабелот за цртање. Модните детали, како што се ткаенината и мешавината во боја, како и еластичните детали за повеќе бои на страните беа додадени за да можете да изгледате и да се чувствувате најдобро додека го фаќате вашето најбрзо темпо досега. Измислување на рипстоп. изграден накратко. џебови. Прилагодлива банџи за половината. Еластични детали со повеќе бои. Еластична лента за половината. Атлетски вклопување. Машинско миење ладно. Измијте ги темните бои одделно. Нежен циклус. Користете само не -хлорно белило кога е потребно. Не користете омекнувачи. Tumble Dry Ship. Отстранете веднаш. Ниско железо на обратно доколку е потребно . 100% полиестер. Земја на потекло : Виетнам.

Детални спецификации

Додатоци на производи