• Свеж
С. Поло Асн. Метална P кошула на жените

С. Поло Асн. Метална P кошула на жените

DEN 227.52

Од стока
Во магацинот

Класичната поло маица, ја направи токму онака како што сакате. САД Поло Асн. Поло кошула со кратки ракави има удобна плетена ткаенина, отвори за дишење и чисти линии. Никогаш нема да излезе од стил-благодарение на безвременските детали како рамна јака од ребра и копче за копчиња. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. Должина од рамо до полите : 26 ". Опуштено вклопување. Рбебна јака. Копче предна плоча. Вентила на полите. Карактеристики на САД Поло Асн. Лого за везови во градите. Увезено.

Детални спецификации

Додатоци на производи