• Свеж
Скоро природно 9in. Вештачки аранжман во Камелија во засадувач на столици

Скоро природно 9in. Вештачки аранжман во Камелија во засадувач на столици

DEN 1199.84

Од стока
Во магацинот

Нагласете го вашиот простор со овој вештачки аранжман на Camellias, фали бујни свилени цвеќиња внимателно сместени со светло, животно зеленило. Достигнува 9? Висок од столче, тоа убаво ќе го надополни декор инспириран од земја. Околу скоро природна АД - повеќе од 75 години, скоро природен АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. Вработени и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Водена од вистинска посветеност на услугата на клиентите, внимание на деталите и природната филозофија, скоро природно се стреми да им донесе на клиентите најубави, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. Севкупни димензии на производот : H : 9 in.; W : 6 in.; Д : 7 во . направени од најдобрите материјали. Сложени цвеќиња од свила. Евоцира женственост. Седи во столче. Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено. Свилените растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот слични на живот . Мерењата се од дното на тенџерето/пластерот до најоддалечениот продолжен цвет или лист на аранжманот. Димензиите на ширина се исто така пресметани од секоја најдалеку испружена димензија . засадувач/димензии на вазна : H : 10,5 in. W : 7 во. Д : 7 во.

Детални спецификации

Додатоци на производи