• Свеж
Активна активна худи на Расел и Големи мажи, до 5xl

Активна активна худи на Расел и Големи мажи, до 5xl

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Потребна ви е активна облека што е кул и удобна? Оценете ја оваа худи со полу-зип од Расел! Совршено за каква било активност или само виси дома, оваа худи од Расел има технологија за влага што ви помага да се исуши и да има удобен скриен поштенски џеб за складирање. Совршен додаток на вашата активна гардероба, оваа машка качулка лесно ги слое над вашиот изглед кога сте подготвени да одите! Материјал : 90% рециклиран полиестер/10% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер со затворање на полу-зип. Ракави : Долго. Ockебови : Скриен поштенски џеб има најважни работи. Карактеристики : прикачен аспиратор со влечење; Dri-Power 360 помага да се избрише влагата да се олади и суво. Машка половина Зип Худи од Расел.

Детални спецификации

Додатоци на производи