• Свеж
30 Контра -висина лента столици подножјето Пу кожен сет на столици без рамка метална челична рамка база, кафеава

30 Контра -висина лента столици подножјето Пу кожен сет на столици без рамка метална челична рамка база, кафеава

DEN 2321.76

Од стока
Во магацинот

MF Studio Set од 2 бар столици 30 "Контра -висина лента столици со PU кожа перница, метална метална челична рамка и потпирач за нозе. Столиците без грб се издржливи и стабилни за паб -барови, кујни, затворени или надворешни. Спецификации Димензии : Преголеми удобни удобни Паб столици : 30 "H x 14,76" L x 17.51 ​​"W. Димензијата на перница на седиштата 18,89 "WX 15,74" LX3.54 "H. Тежина Капацитет : 350 фунти. Столчето за шипка има поголема површина за седење, потрајна челична рамка и подебела перница за вашата удобна слободно време . отпорност на дамка од дамки : Во комбинација со кожена пуп, столот покриен со топла крпа за печат е бесплатна отпорност на дамки. Дамката не би навлегувала во сунѓерската пена, само останува на површината, што ги прави сопствениците на бар и домаќинките ослободени од проблеми со проблеми и деца кои оставаат дамка додека тие оставаат дамка додека тие 'Повторно уживање во храната и пијалокот . Подебела перница : Столички од шалтер висина со 3,54 "сунѓерска пена со висока густина имаат силна еластичност да отскокнат за да ја ослободат вашата мускулна напнатост од тврди столчиња и нема да се деформира на долг рок . Цврст Челична рамка и лесно склопување : Дебелина на 3 см од 3 см, хромирана метална челична рамка е издржлива за долго време седење и нема да попушти лесно. Подножјето против лизгање го чуваат подот од гребнатини. Се бара лесно склопување со извртување на некои завртки. Потребни се само 5 минути за да уживате во среќен пријатна живот . Услуга по продажба : По строга квалитетна инспекција пред да ја напуштиме фабриката, ветуваме 1-годишна гаранција. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи или собрание, само слободно контактирајте го нашиот тим за професионални услуги : Service@. Веднаш ќе ви понудиме топол повратна информација . Определување : Трза со топла печата со кожена ПУ за отпорност на дамки. Дебела перница за меморија со сунѓер со висока густина. Цврста и издржлива хромирана метална челична рамка. Антилип стапало за чување на подот од гребнатини. Лесното склопување нема да се деформира и да пукне лесно. Карактеристики : Материјал : Седиште : ПУ кожа со мека пена,. Стенд : Метален челик со мат црна прашок обложена. Димензија : 30 "H x 14,76" L x 17.51 ​​"W. Погоден за 34"-40 "табели со висина. ? Интимна последователна услуга : поштенско сандаче : услуга@ Повик : 877-606-2818 . Упатство за професионално собрание : Упатство за инструкции е вклучена во нашите пакети, можеме да ви понудиме детална инструкција или да собереме видео ако ви треба. Недостасуваат или скршени делови Повторно испратете ги сите делови што недостасуваат можете да не контактирате, ние ќе ви испратиме нови делови порано. Проблем за квалитетот на производот : Ако вашиот производ е скршен кога ќе го добиете, јавете ни се и ние ќе ви помогнеме да го решите. Вие ги нарачувате нашите комплети за мебел за внатрешен двор, тие можат да содржат повеќе картони. Недостасуваат какви било делови што можете да ги контактирате со нас. Забуна за доцната пратка : Не ги примајте вашите производи откако ќе нарачате долго време, само контактирајте со нас. Не исполнете ги очекувањата : Контактирајте нè ако нашите производи не ги исполнуваат очекувањата.

Детални спецификации

Додатоци на производи