• Свеж
Пазарна салата од ранч на авокадо со пилешко, 7. Oz Bowl, свежо

Пазарна салата од ранч на авокадо со пилешко, 7. Oz Bowl, свежо

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Салата на ранчот на пазарот Авокадо со пилешко е натоварена со освежувачка мешавина од ледениот брег и зелена лисја од зелена зелена салата, варен црн грав, пченка, чили варско бело пилешко месо, сирење од пиперки, сирење од тортилја и кремасти облекување на ранч на ранч од авокадо. Оваа вкусна салата е вкусна, здрава и опција за полнење оброк што може да се ужива или самостојно или како гарнир. Тој нуди придобивки од исхраната бидејќи е одличен извор на диетални влакна, протеини и витамин A. Погодниот сад од 7,45 унца го олеснува носењето на училиште или канцеларија за брз и лесен ручек. Зачинете ја вашата дневна рутина и донесете ја домашната салата од авокадо ранч со пилешко денес. Ние сме посветени да испорачаме свежина што можете да ја вкусите и да ја видите. Marketide нуди најдобро во свежа храна, загарантирана со, работејќи во партнерство со земјоделци, пекари и готвачи за највисок квалитет, автентични состојки и омилени рецепти. Пазарна салата од авокадо ранч со пилешко, 7,45 мл : Освежувачка мешавина од ледениот брег и зелена лисја мешавина од зелена салата, варен црн грав, пченка, чили вар зачинето бело пилешко месо, сирење од пиперки, чипс од тортилја и кремасто облекување на ранчот на рангот од авокадо. Погодно спакувано за одржување на свежина. Вклучена вилушка. Пар со скара пилешка обвивка, супа од тортилја или BLT. Одлично за брз ручек на училиште или канцеларија или како вкусна страна. 350 калории по порција.

Детални спецификации

Додатоци на производи