• Свеж
Динамичен 600-75011D DFC роторот на сопирачките се вклопува Изберете: 2006- Lexus GS, 2006- Lexus е

Динамичен 600-75011D DFC роторот на сопирачките се вклопува Изберете: 2006- Lexus GS, 2006- Lexus е

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

DFC Rotor Rotor Dynamic 600-75011 D DFC роторот на сопирачките се вклопува Изберете : 2006-2011 Lexus GS 2006-2013 Lexus IS 2019 Lexus IS 300 2017 Lexus IS 200 T 2018 Lexus е 300 4 Cyl 2 L 2020 Lexus е 300 премиум и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит додаток за проверка.

Детални спецификации

Додатоци на производи