• Свеж
Кул живот 13.125x17. Wallидна уметност

Кул живот 13.125x17. Wallидна уметност

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Оваа врамена графичка колекција има различни слики врамени со убаво украсно обликување, давајќи му на секој дизајн убав естетски. Кул живот 13.125x17.125 Wallидна уметност : Полиестерска рамка. Лесно е да се обеси. Не е потребно собрание. Прекрасно врамена декоративна wallидна уметност.

Детални спецификации

Додатоци на производи