• Свеж
Слики графички отпечатоци апстрактни врамени уметнички отпечатоци

Слики графички отпечатоци апстрактни врамени уметнички отпечатоци

DEN 575.84

Од стока
Во магацинот

Било кој дел од вашето домаќинство или канцеларија може да биде совршено место за ова прекрасно дело за украсување да го надополни. Дизајнирано од професионалци и произведени во Мексико користејќи висококвалитетни материјали, ова врамено уметничко дело има живописни бои што ќе помогнат да се создаде совршена околина околу вас. Севкупни димензии : 17,5 W x 1,75 D x 21.5 H во . Димензии на стакло : 16 W x 20h во . Црна пластична рамка. За употреба во затворен простор. Пристигнува подготвени да се обесат со приложениот хардвер.

Детални спецификации

Додатоци на производи