• Свеж
DesignArt 'Mechanics Gear' Modern & современ панел за завеси за затемнување

DesignArt 'Mechanics Gear' Modern & современ панел за завеси за затемнување

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа опрема за меканиката Меканика . Оваа елегантна модерна и современа завеса се печати со употреба на висококвалитетно мастило отпорно на еколошко бледило и е рачно изработено на побарувачката само за вас . faux-linen Ткаенината е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на овој жолт и златен мачен на целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : модерен и современ. - Предмет : геометриски. - Боја : жолта и злато. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Детални спецификации

Додатоци на производи