• Свеж
DesignArt 'Fashionista Reads' Преголем моден wallиден часовник

DesignArt 'Fashionista Reads' Преголем моден wallиден часовник

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој wallиден часовник со розова глам. се отпечати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, оваа мода читање на часовникот пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој моден преголем часовник е достапен во различни големини, Â и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесена ултра сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и упатства. Вклучени батерии.

Детални спецификации

Додатоци на производи