• Свеж
Тркалезна странична маса - сина завршница

Тркалезна странична маса - сина завршница

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Дајте им на луѓето место да ги постават пијалоците со добивање на оваа тркалезна маса. Изработено е од цврсто ела дрво за еластичност и доаѓа со атрактивна сина завршница. Користете го како крајна маса во дневната соба или ноќта во вашата спална соба за гости. Направено од дрво.

Детални спецификации

Додатоци на производи