• Свеж
Чудо девојки девојки Руфл ракав деца тешки маички со магла, 3-пакувања, големини 4- & плус

Чудо девојки девојки Руфл ракав деца тешки маички со магла, 3-пакувања, големини 4- & плус

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Супер симпатична и ултра удобна. Ruffle Tee од Wonder Nation оди girly со трим на зелена салата. Забавен избор за училиште или игра. Продаден исклучиво на. 3 PK Ruffle Tee. 60% полиестер 40% рециклиран полиестер. Измијте внатре. Машинско миење ладно со слични бои. Нежен циклус. Само не-хлорно белило кога е потребно. Направено во Виетнам.

Детални спецификации

Додатоци на производи