• Свеж
Краток ракав за кратки ракави на мажот за маж на мажјак

Краток ракав за кратки ракави на мажот за маж на мажјак

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Чувствувајте се како да одморите во тропските предели без разлика каде сте во ова копче за кратки ракави од Кафе Луна. Јака од точка и опуштено вклопување ви помагаат да се чувствувате секојдневно и удобно, но не грижете се, овој врв е сè уште доволно разноврсен за работа или фенси ноќ надвор. Кафе Луна нуди кошули, шорцеви и панталони инспирирани од островот, кои можат да бидат облечени за настани или да се стилизираат за обични излегувања. Кафе луна машка guayabera-стил, кошула со кратки ракави со копче надолу со јака. Опуштеното, удобно вклопување е случајно на следното ниво. Машина за перење. Полиестер со мала тежина за да ве одржи кул.

Детални спецификации

Додатоци на производи