• Свеж
Транзициска област медалјон Медалјонска дневна соба лесна за чистење

Транзициска област медалјон Медалјонска дневна соба лесна за чистење

DEN 1242.56

Од стока
Во магацинот

Додадете инспиративен допир на срцето на вашиот дом за украси со овој уникатен килим. Традиционалниот дизајн на медалјон е освежен со шик бои за забавен акцент. Транзициски килим од 5x8 (5'3 '' x 7'3 '') Медалјон мулти-бои дневна соба лесна за чистење. Добро одговара за дневна соба, трпезарија, спална соба. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. 100% поддршка од памук што добро се одржува и е лесно да се исчисти. Прекрасен преоден стил со примарна разнобојна сенка и розови акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување во затворен простор. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на среден куп за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегне расправиите на рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Детални спецификации

Додатоци на производи