• Свеж
Стив Мадден девојки за млади во возење на млади

Стив Мадден девојки за млади во возење на млади

DEN 720.00

Од стока
Во магацинот

Овие чизми во стилот на возење со микро-велур во Taupe се дизајнирани со еластично здолниште од врвот до дното за да ја зголемат удобноста и да имаат задниот патент за да и овозможат на секоја девојка да ги облече со леснотија. Комплетирано со заоблена пети и перниче за нозе, таа може да влезе во сезоната на есен, чувствувајќи се забавно и модерно во овие црни чизми. Taupe Boot. Возење подига. Еластично гушкање. задниот патент. удобно чизми. Модерен багажник. Појасен кревет за нозе. заоблена пети. Материјал за микро -велур. . Овие чизми во стилот на возење со микро-велур во Taupe се дизајнирани со еластично здолниште од врвот до дното за да ја зголемат удобноста и да имаат задниот патент за да и овозможат на секоја девојка да ги облече со леснотија. Комплетирано со заоблена пети и перниче за нозе, таа може да влезе во сезоната на есен, чувствувајќи се забавно и модерно во овие црни чизми.

Детални спецификации

Додатоци на производи