• Свеж
Floraидно огледало на флора без рамка

Floraидно огледало на флора без рамка

DEN 3326.40

Од стока
Во магацинот

Wallидното огледало на Floraидот на флора е уникатно wallидно огледало рачно изработено со VGROOVED цветни дизајни директно во огледалото. Ова огледало има помека страна на современото огледало без рамка и сигурно ќе ја осветли секоја просторија. Ова огледало е направено со употреба на вистинско сребро, а не алуминиум. Сребрените огледала траат подолго и обезбедуваат потопло размислување . без нарушување. Ние користиме стакло со висок квалитет, така што нема да го добиете тој ефект на забави што е вообичаен кај инфериорните ефтини огледала. Невидливиот хардвер за монтирање е дизајниран да го задржи вашето огледало безбеден и го задржува хардверот надвор од очите. Вклучен хардвер за монтирање, е подготвен да виси. Виси вертикално само . направено од густо, силно стакло 3/16 плови. Со акценти на VGroove . V Groove Design е врежан во стаклото и прави прекрасен акцент за вистинскиот декор . Одлично за огледало за бања, суета огледало, огледало за дневна соба или огледало во спалната соба.

Детални спецификации

Додатоци на производи