• Свеж
Без граници на помлади ребра бикини во бикини дното за капење

Без граници на помлади ребра бикини во бикини дното за капење

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Направете прскање ова лето во ова цврсто кренато ребро бикини дното со прилагодливо покривање на седиштето. Поклопете го со координативниот врв или друг костим за капење од колекцијата за мешавини и натпревари без граници. Подигната ткаенина на ребра. Класично дното на бикини. Прилагодливо покривање на седиштето.

Детални спецификации

Додатоци на производи