• Свеж
Сонувај за мене патувај светло игра двор, сина, унисекс

Сонувај за мене патувај светло игра двор, сина, унисекс

DEN 735.52

Од стока
Во магацинот

Dream On Me Travel Light Play Yard е дизајн со родители на ум. Овој двор за игра нуди лесна, лесна рамка за преклопување што доаѓа со своја трајна торба за патувања. Плеј -дворот е постепено за удобност на бебето за време на дремка или игра време, ткаенината на воздушната мрежа му дозволува на вашето бебе да дише низ ткаенината. Овој двор за игра ќе ве задржи и бебиња подготвени од новороденче до дете. Патувањето со деца обично вклучува многу багаж, па добро е да се знае сонот за мене, патувајќи светлина само тежи 13 фунти. Лесно е да се движите наоколу откако ќе го поставите, а паметниот дизајн на торбичката значи дека овој двор може да биде лесен за складирање, носење и складирање во кој било простор за багаж - совршен за сите видови патувања! Страните на овој двор се направени од мека и воздушна ткаенина од мрежа што му овозможува на вашето бебе да дише низ ткаенината . мрежната мрежа ви овозможува да внимавате на вашето бебе и му дозволува на вашето бебе да внимава . ткаенината и МЕШ е ослободена од штетен алергеничен . дворот за играње светло доаѓа со мека и удобна подлога за душеци. Едноставно е да се постави и да се спушти сонот за мене да патувам светло совршено и за подолги патувања и за кратки посети на семејството и пријателите. Нозете се прикачени лесно и откако ќе се додаде подлогата за душеци, имате подготвено да одите во двор за да ги користите дома или на патувања . дворот за играње светло доаѓа со мек и удобен душек, што го прави пријатно место за вашето бебе Спиење . Душекот има вградена основна плоча што ја одржува рамката цврсто на подот, така што вашето дете секогаш може да спие безбедно.

Детални спецификации

Додатоци на производи