• Свеж
Свртете го сигналното светло компатибилно со 1983- Ford Ranger 1984- Бронко II десен патник

Свртете го сигналното светло компатибилно со 1983- Ford Ranger 1984- Бронко II десен патник

DEN 402.72

Од стока
Во магацинот

PRODUCT SPECIFICSQuantity Sold : Sold individually Color/Finish : Amber Lens Replaces OE Number : E3 TZ13200 AReplaces Partslink Number : FO2521101 Interchange Part Number : E3 TZ13200 A, FO2521101 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty TURN SIGNAL LIGHT Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement За вашите потреби за обнова, поправка и одржување-производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стариот фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Позиција : Десно од синот : Под Headlamp Ford84-86 Bronco II Base87-88 Bronco II XL88 Bronco II XL Sport84-85 Bronco II XLS84-88 Bronco II (подмол : Еди Бауер, XLT) 83, 85-86 Ranger Base87-88 Ranger Custom84, 86-88 Ranger S86-88 Ranger Stx83-86 Ranger XL83-85 Ranger XLS83-88 Ranger XLT Заменски OEE OE Број : E3 TZ13200 A. Го заменува бројот на делови : FO2521101. Броеви на размени : E3 TZ13200 A, FO2521101. Одговара Изберете : 1983-1988 Ford Ranger 1984-1988 Ford Bronco II и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фиксен додаток за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи