• Свеж
Деним женски плус големина на кавга полите Бермуда шорцеви

Деним женски плус големина на кавга полите Бермуда шорцеви

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Оваа кратка тексас на Денем е задолжителен за потоплите сезони. Без напор и лесен за стилизирање, со тони истегнување и реакција го прави ова кратко удобно во текот на целиот ден. Материјал : 61% памук/19% полиестер/19% рајон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина 18 W. Одговара : редовно. Подигнување и инсејм : среден пораст; 11" inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Стекнување тексас ткаенина нуди одлично задржување; исцрпено полите. Женски плус големина на затегната помска тексас Бермуда шорцеви од тексас А3.

Детални спецификации

Додатоци на производи