• Свеж
Уникатен разбој гроздобер гроздобер гроздобер цветен килим или тркач

Уникатен разбој гроздобер гроздобер гроздобер цветен килим или тркач

DEN 399.84

Од стока
Во магацинот

Додадете допир на боја на надворешната страна на вашиот дом со нашата колекција на отворено. Поставете го дизајнот на вашиот надворешен мебел, знаејќи дека имате силен и издржлив килим што ќе се исуши брзо и ќе трае низ бурното време. Thisе поминете повеќе време надвор со овој килим на отворено. Деца и пријателски за миленичиња. Одлична вредност, висококвалитетна и многу издржлива. Упатства за нега : Вакуум редовно и чист на самото место . Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на згаснување, без пролевање и лесен за чистење.

Детални спецификации

Додатоци на производи