• Свеж
7,5ft Отворено внатрешен чадор чадор Пазар Алуминиум Притиснете го отворено дворот градина-беж

7,5ft Отворено внатрешен чадор чадор Пазар Алуминиум Притиснете го отворено дворот градина-беж

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Чадорот на отворено со внатрешен двор од 7,5 стапки на пазарот има лесен дизајн на притисок со едноставен отворен и близок. Со алуминиумска рамка со прав е направен да трае, и е одлично за тој сончев ден кога сте се забавувале на сонце и сакате некоја сенка да се опуштите и да уживате во остатокот од денот (ве молиме осигурете се дека секогаш користите чадор Основа за да го обезбедите вашиот чадор кога се во употреба.) Алуминиумски пол со палто во прав wth ful up up. 3 Позиција на копчето за притискање на копчето. 6 дизајн на ребра. Обоена полиестерска ткаенина со УВ заштита.

Детални спецификации

Додатоци на производи