• Свеж
Килим со акцент на црвен Аполо, 1'4 2'6

Килим со акцент на црвен Аполо, 1'4 2'6

DEN 240.00

Од стока
Во магацинот

Вклучете функционален и едноставен стил во вашиот дом со килим со акцент на Аполо Аполо, достапен во големина 1'4 "x 2'6 ". Овој модерен килим покажува неутрален тон шарена шема против сива основа. Дизајниран со квалитетна машинска изградена конструкција и изработена со полипропилен предиво, овој килим е обезбеден со поддршка од латекс отпорен на лизгање. Боја/големина : црвена/сива/1'4 "x 2'6". Материјал : Полипропилен. Тип на производ : Акцент килим. Препорачана просторија : влез. Упатства за нега : Spot Clean со благ детергент и вода. Отпорен на дамки. Отпорен на дробење, матка и секојдневно носење и солза. Поддршка од латекс отпорен на лизгање.

Детални спецификации

Додатоци на производи