• Свеж
Се прашувам нација Мали момчиња и големи момчиња Поло со краток ракав

Се прашувам нација Мали момчиња и големи момчиња Поло со краток ракав

DEN 351.52

Од стока
Во магацинот

Зачувајте се на училишните униформа најважни работи, почнувајќи од чудо нација, се протегаат со кратки ракави. Направено во издржлива мешавина од памук и спандекс пика, која е мека, истегната и удобна, овој униформа полото на момчињата е машина што може да се пее за лесна нега. Направени без обележја со удобност со плоча со два копчиња и странични отвори, овој класичен стил може да се носи удобно на училиште, црква или само за да се дружи. Wonder Nation има широк избор на униформа одобрени, отпорни на избледени бои и големини за деца во секое училиште. Бидете сигурни да ги проверите нашите ексклузивни снопови за половни вредности на онлајн во униформа продавница за дополнителни бои и уште повеќе заштеди! Бидете подготвени за што било оваа учебна година со Pode Wonder Nation Boys истегнете пик со кратки ракави поло. Чудо нација на големи момчиња Училишна униформа со долги ракави со двојно пик поло : 98% памук/2% Спандикс истегнување пик. Удобност без ознаки. Отпорни на избледени. Рамна плетена јака и манжетни. Плакета со 2 копчиња. Странични отвори. Машинско миење ладно. Достапно во разновидни бои и големини. Одобрено училиште-униформа. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи