• Свеж
Главни станови 1-1 4 копче за кабинет, бела пластика, пакет

Главни станови 1-1 4 копче за кабинет, бела пластика, пакет

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Главната класа на главните класични кабинети доаѓа во мека, мат бела завршница. Едноставниот, минималистички дизајн на модерното копче е совршен за секоја фиока за кабинетот или вратата. Лесно е да се инсталира, достапно копче за исчезнато или скршено парче хардвер на кабинетот во просторијата за комунални услуги, гаража, кујна или бања. Класичната бела завршница има чист изглед и непречено се меша во многу области. Ова копче мери со дијаметар од 1-1/4 инчи (32мм) и има трајна пластична конструкција. Пакетот вклучува (2) копчиња на кабинетот и (2) 8-32 x 1 инчи завртки за монтирање за брза инсталација без стрес. Димензиите на производот се 1,25 ин. L x. 1,25 in. W x .79 in. H. Mainstays 1-1/4 "(32mm) копче за кабинет, бела пластика, 2 пакет класичен облик на тркалезно копче. Пластична конструкција. Бела завршница. Дијаметар на копчето 1-1/4 инчи (32 ММ) сет вклучува (2) копчиња на кабинетот и (2) 8-32 x 1 инчи завртки за монтирање. Димензии на производот : 1,25 ин. L x 1,25 in. W x .79 in. H.

Детални спецификации

Додатоци на производи