• Свеж
10 црвена радост метал засадувач со плакета за божиќни таблети FAU Pine

10 црвена радост метал засадувач со плакета за божиќни таблети FAU Pine

DEN 407.36

Од стока
Во магацинот

Додадете некоја празнична радост на вашиот Божиќен декор со овој приказ на пластери за плакери што всушност го наведува "радоста ". Одликувајќи се со зелена боја фабрика во метален засадувач, ќе додаде допир на природата каде и да е поставена. Може да се прикаже на мантили или да се даде како подарок на семејството и пријателите. Карактеристики на производот : Правоаголна плакета за божиќни плаки за радост, правоаголна плакета и буквите oyој имаат црвена завршница дизајнирана со факс бор во метален сад метал засадувач го пренасочува О во радост Црвена и црна карирана лента со лента го акцентира тенџерето за затворен декоративен употреба само димензии : 10 "H x 9.75 " W x 2 "D Материјал (и) : Метал/пластичен рак на бор, божиќен дисплеј.

Детални спецификации

Додатоци на производи